Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

10 ExLibris SSPE Brno 2001

x

Autor: Různí autoři

obs.: 3x dřevoryt M. Bravenec, P. Hloušek a A. Odehnalová, 3x lept Z. Fuksa, J. Neuwirt, A. Odehnal, 2x litografie Z. Höhmová, J. Ondrušová-Wünschová, 1x linoryt V. Tesař a 1x bar. dřevoryt H. Tesařová-Marečková; vše signováno, ex. 136/150 výtisků pro účastníky sjezdu SSPE, Brno, 2001, volné listy v ob., výborný stav

1999, Nakladatelství Lidové noviny

1985, Severočeské nakladatelství

Stav: jen trochu ušpiněná ořízka, jinak velmi dobrý

2005, ABM

Stav: Velmi dobrý stav