Autor: Různí autoři
obs.: 3x dřevoryt M. Bravenec, P. Hloušek a A. Odehnalová, 3x lept Z. Fuksa, J. Neuwirt, A. Odehnal, 2x litografie Z. Höhmová, J. Ondrušová-Wünschová, 1x linoryt V. Tesař a 1x bar. dřevoryt H. Tesařová-Marečková; vše signováno, ex. 136/150 výtisků pro účastníky sjezdu SSPE, Brno, 2001, volné listy v ob., výborný stav