Vyvolávací cena: 250,- Více zde aukce

A.M. Pražáková: O Sudkovi

Autor: Josef Sudek (1896 - 1976)

se 14 fotografiemi J. Sudka, vyd. Hrnčířství a nakladatelství Michal Jůza a Eva Jůzová, Praha, 1996, sešit v ob., 26s., velmi dobrý stav

10x sign. suchá jehla O. Čechová, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1991, ex. 45/100, Edice Biblos, sv. 28, volné listy v obálce, výborný stav

10x sign. barevná litografie a podpis v tiráži K. Beneš, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1990, ex. 97/100, Edice Biblos, sv. 26, volné listy v obálce, výborný stav

10x sign. barevná litografie M. Rittstein, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1985, ex. 37/100, Edice Biblos, sv. 17, volné listy v obálce, výborný stav

Tibor Huszár s.r.o., 2007

Stran: 210

1963, SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění)

Stav: Lehce odřené hrany na hřbetu, jinak velmi dobrý, pěkný stav

2014, Arbor Vitae