Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

A. Novák: Viktor Stretti

Autor: Viktor Stretti 1878 - 1958

1x lept a 1x litografie (signováno) V. Stretti, vyd. Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha, 1942, obs. čb. vyobrazení, volné listy v pův. obálce, 18s. + přílohy, velmi dobrý stav

1963, Naše vojsko

Stav: Lehce ušpiněné desky, dobrý stav

1978, Penguin Books

Stav: velmi dobrý stav knihy; obálka na hřbetu mírně odřená

2005, Liberální institut

Stav: obálka nepatrně zašlá; stav knihy výborný; uvnitř malé razítko exlibris