Autor: Viktor Stretti 1878 - 1958
1x lept a 1x litografie (signováno) V. Stretti, vyd. Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha, 1942, obs. čb. vyobrazení, volné listy v pův. obálce, 18s. + přílohy, velmi dobrý stav