Vyvolávací cena: 600,- Více zde aukce

B. Klička: Slečna z kiosku

Autor: Josef Hodek 1888 - 1973

3x čtyřbarevná singovaná litografie J. Hodek, podpis autora na patitulu, vyd. J. Hodek, Plzeň, 1932, ex. 9/120, volné listy svázané nití, v papírové obálce, hřbet obálky poškozený

Panorama

Stav: obálky mírně zašlé a při okrajích otřepené; jinak velmi dobrý stav všech čtyř svazků

Vltavín, 2007

Stran: 140

Worth Press

Stran: 186