Vyvolávací cena: 9500,- Více zde aukce

Co vypadlo z deníku

Autor: Ota Janeček 1919 - 1996

soubor serigrafií (včetně tří celostránkových a signovaných) O. Janečka, vydal pro svou vnučku a několika přátelům autor s pomocí L. Loubala a J. Maulera, ex. 44/100, podpis O. Janečka v tiráži, celkem 24 potištěných listů, ruční papír, volné listy v pův. deskách, výborný stav

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1962, SNKLU

Stav: celkově zažloutlá, jinak velmi dobrý stav knihy; obálka na hřbetu natržená

1992, Panorama

Stav: obálka a ořízka mírně zažloutlá; lehce zkosený hřbet knihy; jinak velmi dobrý stav