Autor: Jaroslav Šváb 1906 - 1999
ob. J. Šváb, vyd. Kvasnička a Hampl, Praha, 1933, přel. S. Minařík, 3x pův. brož, 396+302+333s., intaktní stav
Avantgarda a obálky
Vltavín, 2013
Stav: Výborný stav knihy; horní okraj obálky jen nepatrně pomačkaný
Stran: 312
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť