Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

D.S. Merežkovskij: Ježíš neznámý I-III

Autor: Jaroslav Šváb 1906 - 1999

ob. J. Šváb, vyd. Kvasnička a Hampl, Praha, 1933, přel. S. Minařík, 3x pův. brož, 396+302+333s., intaktní stav

1998, Ikar

Vltavín, 2013

Stav: Výborný stav knihy; horní okraj obálky jen nepatrně pomačkaný

Stran: 312

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie