Vyvolávací cena: 4000,- Více zde aukce

Desatero

Autor: Michael Rittstein 1949 - *

10x sign. barevná litografie M. Rittstein, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1985, ex. 37/100, Edice Biblos, sv. 17, volné listy v obálce, výborný stav

1985, Sixty-Eight Publishers

Stav: velká zateklina na zadní straně knihy; listy zažloutlé

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1980, Odeon

Stav: samotné knihy ve velmi dobrém stavu; okraje obálek lehce opotřebené, s mírními trhlinkami, některé i trochu ušpiněné