Autor: Michael Rittstein 1949 - *
10x sign. barevná litografie M. Rittstein, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1985, ex. 37/100, Edice Biblos, sv. 17, volné listy v obálce, výborný stav
Edice Biblos
1985, Sixty-Eight Publishers
Stav: velká zateklina na zadní straně knihy; listy zažloutlé
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
1980, Odeon
Stav: samotné knihy ve velmi dobrém stavu; okraje obálek lehce opotřebené, s mírními trhlinkami, některé i trochu ušpiněné
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť