Autor: Jules Verne 1828 - 1905
pův. barevná vazba s ražbou a zlacením, il. E. Bayard a A. de Neuville, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1929, clpl. vazba, 153s., velmi dobrý, krásný stav
Dětská a dobrodružná
1992, Práce
Stav: velmi dobrý, lehce ohlý roh desek, nepatrně odřené hrany hřbetu
NYT, 1976
Stav: desky mírně zašlé a opotřebené, hřbet lehce zkosený
Stran: 220
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť