Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Dva roky prázdnin

Autor: Zdeněk Burian 1905 - 1981

exemplář s poměrně vzácně se objevující pův. obálkou, il. Zd. Burian, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1941, pův. nakl. clpl. vazba, 274s., kniha velmi dobré, krásném stavu, včetně zlacení na deskách!, na tit. listě drobné věnování, ob. při okrajích mírně poškozená, na přední straně zevnitř slepené natržení, ob. celkově v dobrém stavu

1988, Greenwich Editions

Slovart, 2004

Stran: 255

1998, Nakladatelství filosofického ústavu AV ČR