Autor: Zdeněk Burian 1905 - 1981
exemplář s poměrně vzácně se objevující pův. obálkou, il. Zd. Burian, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1941, pův. nakl. clpl. vazba, 274s., kniha velmi dobré, krásném stavu, včetně zlacení na deskách!, na tit. listě drobné věnování, ob. při okrajích mírně poškozená, na přední straně zevnitř slepené natržení, ob. celkově v dobrém stavu