Autor: Josef Liesler 1912 - 2005
8x pův. litografie (první ve frontispisu signovaná) J. Liesler, vyd. ELK, Praha, 1948, ex. 296/301 na zerkallském papíře, celkem 1001 výtisků, suchá pečeť v tiráži, volné listy v pův. karton. deskách, 146s., velmi dobrý stav