Vyvolávací cena: 600,- Více zde aukce

E.A. Poe: Zlatý scarabeus

Autor: Josef Liesler 1912 - 2005

8x pův. litografie (první ve frontispisu signovaná) J. Liesler, vyd. ELK, Praha, 1948, ex. 296/301 na zerkallském papíře, celkem 1001 výtisků, suchá pečeť v tiráži, volné listy v pův. karton. deskách, 146s., velmi dobrý stav

1971, Pražský projektový ústav

Stav: hřbet lehce natržený, jinak velmi dobrý stav

1906, Česká grafická akciová společnost Unie

Stav: desky při krajích lehce odřené, jinak velmi dobrý stav

1966, Odeon

Stav: obálky o obou svazků natržené při okraji, místy odřené obálky, mírně zažloutlé okraje stránek, jinak velmi dobrý stav