Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Fotografie, dopisy, PF, dopisy V. Mikuláškové

Autor: Oldřich Mikulášek 1910 - 1985

podepsaná fotografie s portrétem O. Mikuláška (podpis na líci + dedikace s podpisem na rubu), 2x dopis na ofic. papíře časopisu "Host do domu" adresovaný básníku J. Hrubému, podepsané rozkládací PF se sign. litografií Jar. Dvořáčka, 2x dopis V. Mikuláškové adresovaný básníku J. Hrubému

1989, Odeon

Stav: stav samotné knihy výborý; podepsaná autorem ; obálka na pr místech jen lehce natržena

1952, Přírodovědecké nakladatelství

Stav: mírně rozvolněná vazba, jinak dobrý stav

2004, Josef Jíra

s podpisem výtvarníka

Stav: při okrajích lehce zašlá obálka, jinak velmi dobrý stav; podpis J. Jíry na patitulu