Autor: Oldřich Mikulášek 1910 - 1985
podepsaná fotografie s portrétem O. Mikuláška (podpis na líci + dedikace s podpisem na rubu), 2x dopis na ofic. papíře časopisu "Host do domu" adresovaný básníku J. Hrubému, podepsané rozkládací PF se sign. litografií Jar. Dvořáčka, 2x dopis V. Mikuláškové adresovaný básníku J. Hrubému