Vyvolávací cena: 250,- Více zde aukce

Fotografie z večera poesie

Autor: Jaroslav Seifert 1901 - 1986

podpis na levém okraji J. Seifert, čb. fotografie J. Seiferta z "Večera poesie", 8,5 x 11,5, vzadu datováno 23.3.1955,

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

2007, Vltavín

2019, Vltavín

Stav: Výborný - Nová kniha