Vyvolávací cena: 3000,- Více zde aukce

H.H. Ewers: Srdce králů

x

Autor: Michael Rittstein 1949 - *

3x bar. sign. litografie a ob. M. Rittstein, vyd. Trigon, Praha, 1991, ex. B-59/200, sváz. archy v ob., 25s., výborný stav

1960, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)

Stav: výborný stav knihy; obálka při okrajích drobně odřená, první list je z části ustřižený

1999, Art et Fact

Stav: ušpiněné a ohmatané desky (umyvatelné), jinak velmi dobrý stav knihy; na předsádce podpis s věnováním autorky!

1950, Vyšehrad

Stav: uvnitř nesouvisející věnování; obálka ušpiněná od barvy, otřepená a natržená při okrajích; jinak dobrý stav