Vyvolávací cena: 2200,- Více zde aukce

Histoire Naturelle des Quadrupèdes Ovipares et des Serpens. Tom. II. Quadrupedes

Autor: Georges Luis Leclerc de Buffon 1707 - 1788

15x rytina Jacques de Séve (vyobrazení obojživelníků obklopených krajinou), jedna z částí slavné Buffonovy "Histoire Naturelle", jež pojednává o teorii a vývoji Země, o čtvernožcích a ptácích, o přírodopisu člověka a o minerálech, vyd. Hotel de Thou, Rue des Poitevins, Paris, 1788, kožená vazba, 459s., kůže na vazbě při okrajích a na hřbetu značně zašlá, uvnitř velmi pěkný, zachovalý stav

2012, Argo

Stav: lehce zažloutlá ořízka; drobná skvrna na hřbetu, jinak velmi dobrý

1982, Jazzová sekce "Jazzpetit"

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie