Vyvolávací cena: 1300,- Více zde aukce

J. Neruda: Pařížské obrázky

Autor: Kamil Lhoták 1912 - 1990

3x lept (první ve frontispisu signovaný) K. Lhoták, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1958, lepty vytiskl M. Pegrassi, volné listy v obálce, 142s., obálka při krajích poškozená, velmi dobrý stav

Židovské muzeum v Praze, 2003

Stran: 375

1965, Státní nakladatelství krásné literatury a umění

1998, Baset