Vyvolávací cena: 1900,- Více zde aukce

J. Neruda: U tří lilií

Autor: František Kobliha 1877 - 1962

4x pův. lept a zároveň výzdoba dřevorytem Fr. Kobliha, nesignováno, vyd. Moderní Revue, Praha, 1922, ex. 146/200, polokožená převazba se zlacením na hřbetu, 24s., výborný stav

1972, New English Library

1992, Penguin Books Canada Limited

1982, Jazzová sekce "Jazzpetit"

Stav: velmi dobrý; lehce ohnutý horní růžek