Autor: Ota Janeček 1919 - 1996
sign. serigrafie O. Janeček, podpis J. Seiferta pod vlastní básní, pamětní list vyd. Spolek č. bibliofilů k 65. narozeninám O. Janečka, dvojlist, ruční papír, výborný stav
Beta-Dobrovský
Stav: u svazku "Pustiny" na hřbetu poškozená a při dolním okraji odřená vazba, jinak velmi dobrý a pěkný stav všech osmi svazků
Dausien, 1973
Stav: výborný stav knihy; obálka na okrajích odřená a místy natržená
Stran: 97 stran textu; množství obrazové přílohy
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť