Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

J. Seifert: Rozhovor

Autor: Ota Janeček 1919 - 1996

sign. serigrafie O. Janeček, podpis J. Seiferta pod vlastní básní, pamětní list vyd. Spolek č. bibliofilů k 65. narozeninám O. Janečka, dvojlist, ruční papír, výborný stav

Gallery, 2005

Stran: 400

Beta-Dobrovský

Stav: u svazku "Pustiny" na hřbetu poškozená a při dolním okraji odřená vazba, jinak velmi dobrý a pěkný stav všech osmi svazků

Dausien, 1973

Stav: výborný stav knihy; obálka na okrajích odřená a místy natržená

Stran: 97 stran textu; množství obrazové přílohy