Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

J. Škvorecký: Píseň zapomenutých let

Autor: Ivan Komárek 1956 - *

sign. litografie ve frontispisu-tit. listě I. Komárek, vyd. Litera, Praha, 1990, autorský výtisk, celkem 100 číslovaných výtisků, volné listy v obálce, nestr., výborný stav

1993, Paseka

Stav: stav knihy výborný, lehce ušpiněna ořízka

Vltavín, 2013

Stav: Výborný stav knihy; horní okraj obálky jen nepatrně pomačkaný

Stran: 312

1992, Odeon

Stav: zadní strana obálky trochu pomačkaná, jinak celkově velmi pěkný stav!