Autor: Ivan Komárek 1956 - *
sign. litografie ve frontispisu-tit. listě I. Komárek, vyd. Litera, Praha, 1990, autorský výtisk, celkem 100 číslovaných výtisků, volné listy v obálce, nestr., výborný stav
Autor: Ivan Komárek 1956 - *
1993, Paseka
Stav: stav knihy výborný, lehce ušpiněna ořízka
Vltavín, 2013
Stav: Výborný stav knihy; horní okraj obálky jen nepatrně pomačkaný
Stran: 312
1992, Odeon
Stav: zadní strana obálky trochu pomačkaná, jinak celkově velmi pěkný stav!
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť