Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Jiří Wolker: Balady

Autor: Cyril Bouda 1901 - 1984

pův. lept na tit. listě, typ. úprava a návrh vazby C. Bouda, vyd. Václav Petr, Praha, 1925 (u příležitosti Mezinárodní výstavy moderních dekorativních a průmyslových umění v Paříži), 400 vázaných výtisků na holandském papíře Van Gelder (tento nečíslován), do vepřovice svázal A. Tvrdý, na předsádce ex-libris Václav Janka od A. Naumanna (sign.), clkžn. vazba se zlacením a ražbou, 61s., výborný stav

1981

Stav: velmi dobrý stav, jen lehce odřeny okraje obálky

Stran: 96

2019, Vltavín

Stav: Výborný - Nová kniha

2006, N. M. Code