Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Jiří Wolker: Balady

Prodané věci

Autor: Cyril Bouda 1901 - 1984

pův. lept na tit. listě, typ. úprava a návrh vazby C. Bouda, vyd. Václav Petr, Praha, 1925 (u příležitosti Mezinárodní výstavy moderních dekorativních a průmyslových umění v Paříži), 400 vázaných výtisků na holandském papíře Van Gelder (tento nečíslován), do vepřovice svázal A. Tvrdý, na předsádce ex-libris Václav Janka od A. Naumanna (sign.), clkžn. vazba se zlacením a ražbou, 61s., výborný stav

1998, Nakladatelství filosofického ústavu AV ČR

1999, Práh

Naše vojsko, 1963

Stav: Lehce ušpiněné desky, dobrý stav

Stran: 628