Autor: Cyril Bouda 1901 - 1984
pův. lept na tit. listě, typ. úprava a návrh vazby C. Bouda, vyd. Václav Petr, Praha, 1925 (u příležitosti Mezinárodní výstavy moderních dekorativních a průmyslových umění v Paříži), 400 vázaných výtisků na holandském papíře Van Gelder (tento nečíslován), do vepřovice svázal A. Tvrdý, na předsádce ex-libris Václav Janka od A. Naumanna (sign.), clkžn. vazba se zlacením a ražbou, 61s., výborný stav