Autor: Josef Čapek 1887 - 1945
ob. a upr. J. Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1927, ed. Aventinum, IV. vydání, brož, 254s., dolní okraj obálky v rozích nepatrně poškozený, dobrý stav
Bratři Čapkové
NYT, 1976
Stav: desky mírně zašlé a opotřebené, hřbet lehce zkosený
Stran: 220
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť