Vyvolávací cena: 700,- Více zde aukce

K. Čapek: Krakatit

Autor: Josef Čapek 1887 - 1945

ob. a upr. J. Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1927, ed. Aventinum, IV. vydání, brož, 254s., dolní okraj obálky v rozích nepatrně poškozený, dobrý stav

1948, Tempos

NYT, 1976

Stav: desky mírně zašlé a opotřebené, hřbet lehce zkosený

Stran: 220

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie