Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

K.H. Mácha: Pouť Krkonošská

Autor: Karel Svolinský 1896 - 1986

2x původní litografie K. Svolinský (nesignováno), vyšlo jako příloha 2. svazku sborníku Hollar, Praha, 1936, k stému výročí smrti K.H. Máchy, text prohlédl Fr. Krčma, sešit, bez obálky, nestr. (8 listů), velmi dobrý stav

původní obálka vevázána

Přírodovědecké nakladatelství, 1951

Stran: 243

Art et Fact, 1999

Stran: 248

1996, MoraviaPress

83 čb. litofotografií podle původních negativů ze sbírky M. Khola a 1 pův. čb. fotografie M. Khola, vyd. v roce stého výročí narození a dvacátého výročí úmrtí J. Sudka; vyd. MoraviaPress, Břeclav, 1996, ex. 97/300 s podpisy autorů knihy: Jaroslav Boček (text), Pavel Jedlička (úprava) a Miroslav Khol (fotografie); publikace byla oceněna v soutěži nejkrásnější česká kniha za rok 1996 a také vyhlášená nejlepší fotografickou knihou roku 1996/97, měkká brož, velmi dobrý stav knihy, původní plátěné ochranné pouzdro mírně ušpiněno