Autor: Karel Svolinský 1896 - 1986
2x původní litografie K. Svolinský (nesignováno), vyšlo jako příloha 2. svazku sborníku Hollar, Praha, 1936, k stému výročí smrti K.H. Máchy, text prohlédl Fr. Krčma, sešit, bez obálky, nestr. (8 listů), velmi dobrý stav