Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Kálidása (Šest ročních období)

Autor: Ludmila Jiřincová 1912 - 1994

sign. litografie ve frontispisu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, vyd. NČSAV, Praha, 1956, ex. 527/800, upr. M. Kaláb, přel. O. Friš, volné listy v obálce, 52s., lehce zažloutlé okraje, velmi dobrý stav

Židovské muzeum v Praze, 2012

Stran: 274

2000, Paseka

Stav: celkově zažloutlá, obálka lehce opotřebená, desky u dolního okraje zažloutlé

1992, Panorama

Stav: obálka a ořízka mírně zažloutlá; lehce zkosený hřbet knihy; jinak velmi dobrý stav