Autor: Různí autoři
linoryt O. Janeček, lept K. Šafář, litografie Z. Lorenc a litografie neurčeného autora (vše sign.), podpis autora na záložce, volné listy v obálce, velmi dobrý stav
Autor: Různí autoři