Vyvolávací cena: 1500,- Více zde aukce

Karel Fron 1921 10.12. 1981 (PF’82)

Autor: Různí autoři

linoryt O. Janeček, lept K. Šafář, litografie Z. Lorenc a litografie neurčeného autora (vše sign.), podpis autora na záložce, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

1965, Státní nakladatelství krásné literatury a umění

1977, Odeon

Stav: obálka při okrajích mírně otřepená; ořízka trochu zažloutlá; jinak velmi dobrý stav

2006, N. M. Code