Vyvolávací cena: 4000,- Více zde aukce

L.Loubal: Ota Janeček - Soupis grafického díla

Autor: Ota Janeček 1919 - 1996

3x orig. sign. lept a 1x sign. linoryt O. Janeček, tisk P. Dřímal, sest. L. Loubal, vyd. Památník nár. písemnictví pro Spol. č. bibliofilů, Praha, nedat., 250 výtisků, volné archy v ob., 69s., výborný stav

Vydavatelstvo slovenského fondu výtvarného umení, 1962

Stav: desky ušpiněné, hřbet mírně skosený, jinak velmi dobrý

Stran: 250

2002, Akropolis

Židovské muzeum v Praze, 2003

Stran: 375