Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

La Maison a Vapeur (Voyage a Travers L´Inde Septentrionale)

Autor: Jules Verne 1828 - 1905

francouzské vydání s ilustracemi L. Benetta, vyd. Libraire Hachette, Paris, 1925, pův. clpl. vazba, 396s., mírně poškozený hřbet a otřepené růžky desek, zlacení na povrchu mírně zašlé, dobrý stav

1965, Státní nakladatelství krásné literatury a umění

vlastní náklad, 1970

Stav: obálka v rozích potrhaná

Prestel, 1985

Stav: velmi dbrý stav svazků; lehce odřeny okraje obálky, u jednoho lehce ušpiněná obálka

Stran: 204+430