Autor: Jules Verne 1828 - 1905
francouzské vydání s ilustracemi L. Benetta, vyd. Libraire Hachette, Paris, 1925, pův. clpl. vazba, 396s., mírně poškozený hřbet a otřepené růžky desek, zlacení na povrchu mírně zašlé, dobrý stav