Vyvolávací cena: 700,- Více zde aukce

M. Nohejl: Dvě mužské povídky

Autor: Jan Konůpek 1883 - 1950

2x sign. lept J. Konůpek, vyd. Olga Škábová, Plzeň, 1930, 125 výtisků (tento nečíslovaný), v pův. clkž. vazbě se zlacením (Emanuel Němec), 30s., papír Zanders, výborný stav

Vltavín, 2007

Stran: 140

1998, Baset

2013, Argo

Stav: zažloutlé listy, jinak velmi dobrý