Autor: Jan Konůpek 1883 - 1950
2x sign. lept J. Konůpek, vyd. Olga Škábová, Plzeň, 1930, 125 výtisků (tento nečíslovaný), v pův. clkž. vazbě se zlacením (Emanuel Němec), 30s., papír Zanders, výborný stav
2013, Argo
Stav: zažloutlé listy, jinak velmi dobrý
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť