Autor: Karel Vaca 1919 - 1989
formát A3 (42x30), 1976, r. K. Kachyňa, velmi dobrý stav, nepřeložen
Autor: Karel Vaca 1919 - 1989
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
1980, Odeon
Stav: samotné knihy ve velmi dobrém stavu; okraje obálek lehce opotřebené, s mírními trhlinkami, některé i trochu ušpiněné
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť