Vyvolávací cena: 200,- Více zde aukce

Malá mořská víla

Autor: Karel Vaca 1919 - 1989

formát A3 (42x30), 1976, r. K. Kachyňa, velmi dobrý stav, nepřeložen

Gallery, 2005

Stran: 400

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1980, Odeon

Stav: samotné knihy ve velmi dobrém stavu; okraje obálek lehce opotřebené, s mírními trhlinkami, některé i trochu ušpiněné