Vyvolávací cena: 5500,- Více zde aukce

Mídas / Midas

Autor: Michael Rittstein 1949 - *

8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě M. Rittstein (A4), vyd. nákladem autora, 1985, ex. 44/100, 5. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav

Prestel, 1985

Stav: velmi dbrý stav svazků; lehce odřeny okraje obálky, u jednoho lehce ušpiněná obálka

Stran: 204+430

2014,

2002, Akropolis