Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Miloš Vodička: Čarodějnice z Blois

Autor: Karel Oberthor 1921 - 1996

6x sign. litografie K. Oberthor, vyd. Severočeské nakl., Liberec, 1969, ex. 65/200, podp. autora na patitulu, volné listy v ob., 46s., ob. mírně zašlá, velmi pěkný stav

E. Beaufort, 1940

Stav: desky lehce zašlé, jinak velmi dobrý stav

Stran: 288

1998, Baset

1963, Spring Books London

Stav: výborný, hřbet desek vybledlý