Autor: Karel Oberthor 1921 - 1996
6x sign. litografie K. Oberthor, vyd. Severočeské nakl., Liberec, 1969, ex. 65/200, podp. autora na patitulu, volné listy v ob., 46s., ob. mírně zašlá, velmi pěkný stav
E. Beaufort, 1940
Stav: desky lehce zašlé, jinak velmi dobrý stav
Stran: 288
1963, Spring Books London
Stav: výborný, hřbet desek vybledlý
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť