Vyvolávací cena: 2200,- Více zde aukce

Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 12

Autor: Vojtěch Kubašta 1914 - 1992

sign. monogr. PD VK., 29,6 x 46,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír

1963, Spring Books London

Stav: výborný, hřbet desek vybledlý

1963, Naše vojsko

Stav: Lehce ušpiněné desky, dobrý stav

Weidenfeld, 1995

Stran: 520