Vyvolávací cena: 2200,- Více zde aukce

Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 14

Autor: Vojtěch Kubašta 1914 - 1992

sign. monogr. PD VK., 28,9 x 44,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír

Nakladatelství Lidové noviny

Stav: velmi dobrý stav všech svazků; obálky lehce pomačkané a otřepené

2000, Vltavín

Stav: jen drobná stopa po zateklině při spodním okraji, jinak velmi dobrý stav