Vyvolávací cena: 2200,- Více zde aukce

Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 17

Autor: Vojtěch Kubašta 1914 - 1992

sign. monogr. PD VK., 29,7 x 54,7cm, při okrajích mírně pokrčený papír

1987, Československý filmový ústav

Stav: obálka při okrajích trochu otřepená, jinak velmi dobrý stav

2007, Vltavín

Slovart, 2004

Stran: 255