Autor: Vojtěch Kubašta 1914 - 1992
sign. monogr. PD VK., 29,5 x 59,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír
1960, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)
Stav: výborný stav knihy; obálka při okrajích drobně odřená, první list je z části ustřižený
The Metropolitan Museum of Art, 1966
Stran: 144
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť