Vyvolávací cena: 2200,- Více zde aukce

Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 18

Autor: Vojtěch Kubašta 1914 - 1992

sign. monogr. PD VK., 29,5 x 59,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír

1960, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)

Stav: výborný stav knihy; obálka při okrajích drobně odřená, první list je z části ustřižený

The Metropolitan Museum of Art, 1966

Stran: 144

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie