Vyvolávací cena: 2200,- Více zde aukce

Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 19

Autor: Vojtěch Kubašta 1914 - 1992

sign. monogr. PD VK., 29,2 x 60,1cm, při okrajích mírně pokrčený papír

2004, Josef Jíra

s podpisem výtvarníka

Stav: při okrajích lehce zašlá obálka, jinak velmi dobrý stav; podpis J. Jíry na patitulu

2007, Tibor Huszár s.r.o.

Stav: velmi dobrý stav, jen trochu zaprášená

NYT, 1976

Stav: výborný stav knihy, obálka na hřbetu a okrajích vybledlá, lehce otřepené okraje obálky

Stran: 220