Autor: Vojtěch Kubašta 1914 - 1992
sign. monogr. PD VK., 29,2 x 60,1cm, při okrajích mírně pokrčený papír
2004, Josef Jíra
s podpisem výtvarníka
Stav: při okrajích lehce zašlá obálka, jinak velmi dobrý stav; podpis J. Jíry na patitulu
2007, Tibor Huszár s.r.o.
Stav: velmi dobrý stav, jen trochu zaprášená
NYT, 1976
Stav: výborný stav knihy, obálka na hřbetu a okrajích vybledlá, lehce otřepené okraje obálky
Stran: 220
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť