Vyvolávací cena: 600,- Více zde aukce

P. Eisner: Mythus XX. století (Alfred Rosenberg a jeho dílo)

Autor: Alfred Rosenberg 1893 - 1946

poválečná studie P. Eisnera o zákl. ideol. díle nacist. rasového smýšlení A. Rosenberga, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1947, ob. P. Lander, brož, 68s., zadní strana obálky chybí, na hřbetu natrženo

Allen Lane, 2006

Stran: 774

Beta-Dobrovský

Stav: u svazku "Pustiny" na hřbetu poškozená a při dolním okraji odřená vazba, jinak velmi dobrý a pěkný stav všech osmi svazků

1973, Artia

Stav: vybledlá, na hřbetu trochu potrhaná obálka; stav knihy velmi dobrý