Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Pamětní spis vydaný na oslavu sté ročnice vynálezu litografie

Autor: Různí autoři

obs. řadu čb. i bar. vyobrazení a texty růžných autorů, vyd. zástupci Pražských sdružení litografických, redakce V. Koranda, pův. clpl. zdobená vazba, pův. obálka vevázána, 118s., flíčky na deskách, v rozích plátno mírně poškozené, dobrý stav

Gallery, 2005

Stran: 400

1988, Odeon

Stav: velmi dobrý až výborný

Vltavín, 2003

Stran: 158