Autor: Různí autoři
obs. řadu čb. i bar. vyobrazení a texty růžných autorů, vyd. zástupci Pražských sdružení litografických, redakce V. Koranda, pův. clpl. zdobená vazba, pův. obálka vevázána, 118s., flíčky na deskách, v rozích plátno mírně poškozené, dobrý stav
Rarity