Vyvolávací cena: 1900,- Více zde aukce

Petr Bezruč: Slezské písně (1937)

Autor: Jaroslav Dobrovolský 1895 - 1942

50x dvoubarevný nebo tříbarevný celostr. dřevoryt a dřevoryt na tit. listě J. Dobrovolský (první ve frontispisu signovaný), autorský výtisk s věnováním a podpisem vydavatele Aloise Kučíka v tiráži, podpis P. Bezruče na tit. listě, Břeclav, 1937, původní celokožená vazba s hlubokou ražbou na předních deskách a se zlacením, ražbou a s vazy na hřbetu, 270s., jen nepatrné odření desek při pravém dolním okraji, jinak výborný stav

2000, Občanský institut

Stav: listy zažloutlé, jinak velmi dobrý

2013, Moravská Bastei MOBA

Stav: II. díl - naražený dolní roh desek; IV. díl - ohnuté růžky u několik listů; jinak velmi dobrý stav všech svazků

Židovské muzeum v Praze, 2012

Stran: 274