Autor: Jaroslav Dobrovolský 1895 - 1942
50x dvoubarevný nebo tříbarevný celostr. dřevoryt a dřevoryt na tit. listě J. Dobrovolský (první ve frontispisu signovaný), autorský výtisk s věnováním a podpisem vydavatele Aloise Kučíka v tiráži, podpis P. Bezruče na tit. listě, Břeclav, 1937, původní celokožená vazba s hlubokou ražbou na předních deskách a se zlacením, ražbou a s vazy na hřbetu, 270s., jen nepatrné odření desek při pravém dolním okraji, jinak výborný stav