Autor: Hana Benešová 1885 - 1974
podpis na předtištěné kartičce s přáním k novému roku, datace 19.I.1949
Podpisy - Osobnosti
celk. 16x lept (5x bar.), 4x L. Jiřincová, 3x O. Janeček, 2x H. Zmatlíková, 1x Ant. Rybička, E. Rybičková, Al. Rybička, manž. Kopáčkovi, J. Jančková, Z. Seydl a M. Nováková, Malé grafické soubory, sv. 2, Praha, 1954, volné listy v obálce, vyšlo 99 výtisků na maršovském velinu, tento nečíslovaný, podp. L. Jiřincové v tiráži, velmi dobrý stav
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť