Vyvolávací cena: 2500,- Více zde aukce

Podivné události (12 litografií)

Autor: Karel Toman 1931 - 2000

11x litografie 28,5 x 43,5 (č. 8 chybí), vše sign. PD KToman75, 30/45, volné listy v pův. obálce, výborný stav grafik, obálka ve hřbetu natržená

1962, SNKLU

Stav: celkově zažloutlá, jinak velmi dobrý stav knihy; obálka na hřbetu natržená

1887, Dědictví sv. Jana Nepomuckého

Stav: Bez tit. listu a tiráže, zažloutlé listy, dobrý stav

2009, Gallery