Autor: Josef Čapek 1887 - 1945
napsal a bar. a čb. il. doprovodil J. Čapek, vyd. Fr. Borový, Praha, nedat., 5. vydání, pův. plpl. vazba, 122s., restaurováno, nový pevný hřbet, lehce odřené okraje a ušpiněný povrch desek, velmi dobrý stav
Beta-Dobrovský
Stav: u svazku "Pustiny" na hřbetu poškozená a při dolním okraji odřená vazba, jinak velmi dobrý a pěkný stav všech osmi svazků
NYT, 1976
Stav: výborný stav knihy, obálka na hřbetu a okrajích vybledlá, lehce otřepené okraje obálky
Stran: 220
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť