Vyvolávací cena: 600,- Více zde aukce

Praha stověžatá

Autor: Karel Šafář 1938 - 2016

soubor 9 leptů (vše signováno) s motivy pražských věží, bez nakl. údajů, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

1972, New English Library

1969, Mladá fronta

Stav: obálka zašlá; stav knihy dobrý

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie