Vyvolávací cena: 3800,- Více zde aukce

Prales

Autor: Vojtěch Kubašta 1914 - 1992

dvoustranné rozkládací leporelo, 45x33 cm, vyd. Artia, Praha, 1954, první vydání, uvnitř přiložen pětijazyčný popis vyobrazených zvířátek, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav

1971, Pražský projektový ústav

Stav: velmi dobrý až výborný

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

Panorama

Stav: obálky mírně zašlé a při okrajích otřepené; jinak velmi dobrý stav všech čtyř svazků