Vyvolávací cena: 1200,- Více zde aukce

Pražské ghetto

Autor: Josef Teige 1862 - 1921

spol. práce Z. Wintera (část kulturně-historická), I. Herrmanna (Ze života páté čtvrti) a J. Teiga (Procházka židovským městem, il. A. Kašpar, 51 fot. reprod. použito z atelieru H. Eckerta, vyd. Česká graf. společnost Unie, Praha, 1902, clpl. vazba bez ob., 144s., velmi dobrý stav

2013, J Press

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1999, Národní galerie