Vyvolávací cena: 1800,- Více zde aukce

Předměstí snů

Autor: Zdeněk Palcr 1927 - 1996

formát A3 (42x30), 1962, r. A. Alexandrakis, orig. Synoikia to Oneiro (řecký neorealismus, 1961), velmi dobrý stav, nepřeložen

VEB Verlag der Kunst, 1955

Stav: velmi dobrý stav knihy; obálka potrhaná

Stran: 281

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1973, Artia

Stav: vybledlá, na hřbetu trochu potrhaná obálka; stav knihy velmi dobrý