Autor: Zdeněk Palcr 1927 - 1996
formát A3 (42x30), 1962, r. A. Alexandrakis, orig. Synoikia to Oneiro (řecký neorealismus, 1961), velmi dobrý stav, nepřeložen
VEB Verlag der Kunst, 1955
Stav: velmi dobrý stav knihy; obálka potrhaná
Stran: 281
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
1973, Artia
Stav: vybledlá, na hřbetu trochu potrhaná obálka; stav knihy velmi dobrý
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť