Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Přilba hlíny

Autor: Jaroslav Seifert 1901 - 1986

podpis na patitulu J. Seifert, vyd. Práce, Praha, 1945, il. V. Rabas, clpl. převazba, 91s., velmi dobrý stav

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

původní obálka vevázána

Přírodovědecké nakladatelství, 1951

Stran: 243

1933, JUDr. Václav Tomsa

Stav: desky lehce ušpiněné, jinak velmi dobrý stav