Autor: Jaroslav Seifert 1901 - 1986
podpis na patitulu J. Seifert, vyd. Práce, Praha, 1945, il. V. Rabas, clpl. převazba, 91s., velmi dobrý stav
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
původní obálka vevázána
Přírodovědecké nakladatelství, 1951
Stran: 243
1933, JUDr. Václav Tomsa
Stav: desky lehce ušpiněné, jinak velmi dobrý stav
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť