Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

The Unbearable Burden of History Vol. I.-III. (The Sovietization of Czechoslovakia)

Autor: Ivan Sviták 1925 - 1994

vol. 1: From Munich to Yalta, vol. 2: Prague Spring Revisited, vol. 3: The Era of Abnormalization, vyd. Academia, Praha, 1990, anglicky, 3x brož, 171+220+280s., výborný stav všech tří broží

Státní nakladatelství politické literatury

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

Gallery, 2005

Stran: 400