Vyvolávací cena: 250,- Více zde aukce

Verše z gobelínu

Autor: Jaroslav Seifert 1901 - 1986

podpis J. Seiferta za básní, sign. litografie (?) ve frontispisu C. Bouda, vyd. V. Mikule, Lomnice nad Popelkou, 1982, 2x dvojlist, dobrý stav

1985, Státní pedagogické nakladatelství (SPN)

Stav: trochu kropenaté a zaprášené ořízky, lehce ušpiněné obálky, jinak velmi dobrý stav

2000, Ostrov

kniha obs. nesouvisející věnování

Stav: desky lehce odřené a ušpiněné; malý flíček na ořízce

1992, Odeon

Stav: zadní strana obálky trochu poškrábaná, jinak velmi dobrý stav