Autor: Jaroslav Seifert 1901 - 1986
podpis J. Seiferta za básní, sign. litografie (?) ve frontispisu C. Bouda, vyd. V. Mikule, Lomnice nad Popelkou, 1982, 2x dvojlist, dobrý stav
1985, Státní pedagogické nakladatelství (SPN)
Stav: trochu kropenaté a zaprášené ořízky, lehce ušpiněné obálky, jinak velmi dobrý stav
2000, Ostrov
kniha obs. nesouvisející věnování
Stav: desky lehce odřené a ušpiněné; malý flíček na ořízce
1992, Odeon
Stav: zadní strana obálky trochu poškrábaná, jinak velmi dobrý stav
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť