Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Vzpomínkový list

Autor: Kamil Lhoták 1912 - 1990

4 listy s pův. sign. litografiemi autorů: C. Bouda, V. Fiala, V. Hejna, A. Homolka, O. Janeček, L. Jiřincová, L. Kašpar, B. Knobloch, P. Kotík, E. Kotrba, J. Kovář, K. Lhoták, J. Liesler, J. Mahelka, A. Majer, V. Mašek, A. Moravec, K. Müller, A. Nauman, K. Oberthor, V. Polášek, V. Silovský, V. Sivko, M. Stretti, V. Stretti, P. Sukdolák, L. Šimák, K. Štika, J. Šváb, R. Šváb, J. Švengsbír, K. Tondl a J. Vondrouš, vše stejný formát: 90x60, vyd. Hollar, Praha, 1954, 400 výtisků, 3x dvojlist, listy mírně ohmatané a ušpiněné

1995, Univerzita Karlova

Doba vymknutá z kloubů; Kořeny české reformace; Kronika válečných let; Epilog bouřlivého věku

Stav: výborný stav všech čtyř svazků; knihy jako nové!

Paul Hamlyn

Stav: stav knihy velmi dobrý; desky na několika místech u okrajů odřeny

Stran: 103

2001, Rebo

Stav: Několik posledních listů mírně zkrabatělých, ale bez jakékoliv zatekliny; jinak velmi dobrý až výborný stav