Autor: Kamil Lhoták 1912 - 1990
4 listy s pův. sign. litografiemi autorů: C. Bouda, V. Fiala, V. Hejna, A. Homolka, O. Janeček, L. Jiřincová, L. Kašpar, B. Knobloch, P. Kotík, E. Kotrba, J. Kovář, K. Lhoták, J. Liesler, J. Mahelka, A. Majer, V. Mašek, A. Moravec, K. Müller, A. Nauman, K. Oberthor, V. Polášek, V. Silovský, V. Sivko, M. Stretti, V. Stretti, P. Sukdolák, L. Šimák, K. Štika, J. Šváb, R. Šváb, J. Švengsbír, K. Tondl a J. Vondrouš, vše stejný formát: 90x60, vyd. Hollar, Praha, 1954, 400 výtisků, 3x dvojlist, listy mírně ohmatané a ušpiněné