Autor: Ludmila Jiřincová 1912 - 1994
dvoubarevná litografie ve frontispisu L. Jiřincová (sign.), podpis s věnováním na patitulu překladatel J. Vladislav, vyd. Vilém Šmidt, Praha, 1945, brož bez pův. obálky, 56s., velmi dobrý stav