Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

W. Shakespeare: Sonety

Autor: Ludmila Jiřincová 1912 - 1994

dvoubarevná litografie ve frontispisu L. Jiřincová (sign.), podpis s věnováním na patitulu překladatel J. Vladislav, vyd. Vilém Šmidt, Praha, 1945, brož bez pův. obálky, 56s., velmi dobrý stav

Státní nakladatelství politické literatury

2009, Gallery

1992, Nakladatelství libereckých tiskáren

Stav: místy jen trochu ušpiněné listy, jinak velmi dobrý