Autor: Ludmila Jiřincová 1912 - 1994
pěti signovanými litografiemi vyzdobila L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1987, ex. 64/200, edice Lyra Pragensis, volné listy v obálce, výborný stav